На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл

На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл

У всіх цих населених пунктах досі залишається близько тисячі жителів. Серед них – 120 дітей.


У Чернігівській області рада оборони на запит військових ухвалила рішення про обовʼязкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів із 1 липня. Про це повідомив очільник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у середу, 24 червня.
 
Йдеться про такі населені пункти у Корюківській ТГ: Прибинь; Шишківка та Рудня. У Городнянській ТГ: Лемешівка та Мощенка. У Новгород-Сіверській ТГ: Вороб’ївка; Камінь; Кам’янська Слобода; Карабани; Чайкине. У Семенівській ТГ: Газопровідне та Олександрівка.
 
“Також є рішення про продовження заходів обов’язкової евакуації із семи прикордонних сіл, де вона оголошувалася взимку. Охочі жителі виїхали, решта – писали відмови. Тут йдеться про такі населені пункти: Сновська ТГ – Гірськ; Городнянська ТГ – Берилівка. Новгород-Сіверська ТГ: Бучки; Грем’яч; Будо-Вороб’ївська. Семенівська ТГ: Костобобрів; Залізний Міст”, – повідомив Чаус.
 
За даними громад та районних адміністрацій, у всіх цих населених пунктах досі залишається близько тисячі жителів. Серед них – 120 дітей.
 
Чаус наголосив, що евакуацію мають завершити за два місяці.
Нагадаємо, у Синельниківському районі Дніпропетровської області розпочали примусову евакуацію родин із дітьми ще з 23 населених пунктів через безпекову ситуацію.
 
Раніше на Донеччині розширили зону обов’язкової евакуації у примусовий спосіб сімей із дітьми. 

Зарплата і пенсія з інвалідності: Українцям пояснили, чи можна отримувати дві виплати

Зарплата і пенсія з інвалідності: Українцям пояснили, чи можна отримувати дві виплати

Росія розпочала наступальну кампанію - ЗСУ

Росія розпочала наступальну кампанію – ЗСУ